7. Sınıf Kazanım Testleri

2018/2019 7. Sınıf Kazanım Kavrama Testlerini online olarak çözebilirsiniz. Aşağıdaki derslerden birini seçerek hemen online olarak kazanım kavrama testinin soru ve cevaplarına ulaşıp çözmeye başlayabilirsiniz. PDF indirme, fotokopi çoğaltma yok! Testi çözün ve anında cevabı görün!

7 sınıf testleri, derslere ve konulara göre ayrılmıştır. Dilerseniz geçmiş yıllara ait 7. sınıf testlerini de çözerek bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Geçmiş yıllara ait soru ve cevaplar her dersin kendi sayfasında bulunmaktadır.7 sınıf cevapları da testin sonunda görüp hatalarınızı telafi edebilirsiniz.

7 sınıf testleri Sınavlara hazırlık sürecinde olan veya derslerinde eksik kaldığı düşünülen öğrenciler için hazırlanmıştır. Testleri çözüp konuları pekiştirebilirsiniz. 2018-2019 öğretim yılı müfredatına uygun olarak hazırlanmış olan kazanım testleri başarınızı artırmak için size destek olur. Her sınıftan öğrencinin online olarak faydalandığı testlere aşağıda verilen bağlantılar yoluyla ulaşabilirsiniz.

Gelecek yıl göreceğiniz dersler ile ilgili 8 sınıf testleri sayfamıza bakabilirsiniz.

7
Kimler Neler Demiş?

avatar
300
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
kokoakklaNehirZeki Fenciurdun Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Elis
Ziyaretçi
Elis

İyki varsınız

bilmem
Ziyaretçi
bilmem

iyi

urdun
Ziyaretçi
urdun

begendem gozel

Zeki Fenci
Ziyaretçi
Zeki Fenci

sağolun

Nehir
Ziyaretçi
Nehir

Ben bütün soruları çözüyorum ama yeşil şey yarıma kadar geliyo sonra kasıyo daha doğrusu yüklenmiyo sizdede böyle birşey oluyormu

akkla
Ziyaretçi
akkla

cool

koko
Ziyaretçi
koko

==sağolun==