12. Sınıf Kazanım Testleri

2018/2019 12. Sınıf Kazanım Kavrama Testlerini online olarak çözebilirsiniz. Aşağıdaki derslerden birini seçerek hemen online olarak kazanım kavrama testinin soru ve cevaplarına ulaşıp çözmeye başlayabilirsiniz. PDF indirme, fotokopi çoğaltma yok! Testi çözün ve anında cevabı görün!

12 sınıf testleri, derslere ve konulara göre ayrılmıştır. Dilerseniz geçmiş yıllara ait 12. sınıf testlerini de çözerek bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Geçmiş yıllara ait soru ve cevaplar her dersin kendi sayfasında bulunmaktadır.12 sınıf cevapları da testin sonunda görüp hatalarınızı telafi edebilirsiniz.

12 sınıf testleri Sınavlara hazırlık sürecinde olan veya derslerinde eksik kaldığı düşünülen öğrenciler için hazırlanmıştır. Testleri çözüp konuları pekiştirebilirsiniz. 2018-2019 öğretim yılı müfredatına uygun olarak hazırlanmış olan kazanım testleri başarınızı artırmak için size destek olur. Her sınıftan öğrencinin online olarak faydalandığı testlere aşağıda verilen bağlantılar yoluyla ulaşabilirsiniz.

Üniversiteye hazırlık konuları ile ilgili testlere TYT AYT testleri sayfamıza bakabilirsiniz.

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
300
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Eleştirilere açık ol Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Eleştirilere açık ol
Ziyaretçi
Eleştirilere açık ol

Arkadaşım emeğine sağlık da lgs Tarzı sorular hazırlasanız bunlar bana hiç bişey katmıyyyyyyyyyyyyoooooooooorrrrrrrrrrrrrr ( maalesef)

Eleştirilere açık ol
Ziyaretçi
Eleştirilere açık ol

Ya bu tırnağımız ucu kadar bile zor değil

Eleştirilere açık ol
Ziyaretçi
Eleştirilere açık ol

Arkadaşlar kendinize gelin ve bir sayfalık Pisa Tarzı sorular çözün