6. Sınıf Kazanım Testleri

2018/2019 6. Sınıf Kazanım Kavrama Testlerini online olarak çözebilirsiniz. Aşağıdaki derslerden birini seçerek hemen online olarak kazanım kavrama testinin soru ve cevaplarına ulaşıp çözmeye başlayabilirsiniz. PDF indirme, fotokopi çoğaltma yok! Testi çözün ve anında cevabı görün!

6 sınıf testleri, derslere ve konulara göre ayrılmıştır. Dilerseniz geçmiş yıllara ait 6. sınıf testlerini de çözerek bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Geçmiş yıllara ait soru ve cevaplar her dersin kendi sayfasında bulunmaktadır.6 sınıf cevapları da testin sonunda görüp hatalarınızı telafi edebilirsiniz.

6 sınıf testleri Sınavlara hazırlık sürecinde olan veya derslerinde eksik kaldığı düşünülen öğrenciler için hazırlanmıştır. Testleri çözüp konuları pekiştirebilirsiniz. 2018-2019 öğretim yılı müfredatına uygun olarak hazırlanmış olan kazanım testleri başarınızı artırmak için size destek olur. Her sınıftan öğrencinin online olarak faydalandığı testlere aşağıda verilen bağlantılar yoluyla ulaşabilirsiniz.

Gelecek yıl göreceğiniz dersler ile ilgili 7 sınıf testleri sayfamıza bakabilirsiniz.

7
Kimler Neler Demiş?

avatar
300
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
6 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
EmreAbdurrahmanASİN (gerçek adım deyil)sorulara boğan birisiAynos Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
mine
Ziyaretçi
mine

Ben derse girmek istiyorum hemen ve acele
edin lutven

Aynos
Üye
Aynos

Konu anlatimi varmi-aleyna

sorulara boğan birisi
Ziyaretçi
sorulara boğan birisi

ya bişey diycem, şimdi bu testler gibi başka yerde bulamıyorum bunu kafadan mı yapıyonuz yoksa başka sitelerden toparlayıp bir araya mı getiriyorsunuz bunu söylerseniz valla beni çok mutlu edersiniz…
. cry shock unamused whew

ASİN (gerçek adım deyil)
Ziyaretçi
ASİN (gerçek adım deyil)

smile bu tesler çok güzel derslerinizde baya yardım ediyor

Abdurrahman
Ziyaretçi
Abdurrahman

Sorular gayet güzel, tebrikler.

Emre
Ziyaretçi
Emre

Super