Kullanıcı Sözleşmesi

kazanim-testleri.com websitesi; Milli Eğitim Bakanlığı içeriklerinin yaygınlaştırılması ve kullanıcılar tarafından daha etkin şekilde kullanılmasını hedeflemektedir.

kazanim-testleri.com web sitesinin Milli Eğitim Bakanlığı ile resmi bir bağı yoktur. MEB resmi web sitesi www.meb.gov.tr adresidir.

Sitenin interaktif bölümlerinde yapılan yorum ve görüşler kullanıcıların sorumluluğundadır.
kazanim-testleri.com bu bölümlerde yayınlanan içerikten sorumlu değildir.

Yine bu bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda kazanim-testleri.com bu mesajları silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin üyeliğini sonlandırma ve ihbar hakkına sahiptir.

kazanim-testleri.com bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme, yayından kaldırma hakkına sahiptir.

Bu sitede yer alan özgün içerik ve görsel çalışmaların fikri mülkiyet hakları kazanim-testleri.com’a aittir.

kazanim-testleri.com , içerikteki hiç bir yanlışlıktan ya da gecikmeden, veya bunlarla ilişkili olarak oluşabilecek durumlardan ötürü sorumluluk kabul etmez.

Siteye fikirleri ile yazılı yada görsel olarak katkıda bulunan kullanıcılar bu şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.

kazanim-testleri.com websitesi kullanıcıların e-okul giriş bilgilerini ya da mebbis bilgilerini talep etmez. Bunlarla ilgili doğabilecek zararlardan mesul değildir.