11. Sınıf Kazanım Testleri

2018/2019 11. Sınıf Kazanım Kavrama Testlerini online olarak çözebilirsiniz. Aşağıdaki derslerden birini seçerek hemen online olarak kazanım kavrama testinin soru ve cevaplarına ulaşıp çözmeye başlayabilirsiniz. PDF indirme, fotokopi çoğaltma yok! Testi çözün ve anında cevabı görün!

11 sınıf testleri, derslere ve konulara göre ayrılmıştır. Dilerseniz geçmiş yıllara ait 11. sınıf testlerini de çözerek bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Geçmiş yıllara ait soru ve cevaplar her dersin kendi sayfasında bulunmaktadır.11 sınıf cevapları da testin sonunda görüp hatalarınızı telafi edebilirsiniz.

11 sınıf testleri Sınavlara hazırlık sürecinde olan veya derslerinde eksik kaldığı düşünülen öğrenciler için hazırlanmıştır. Testleri çözüp konuları pekiştirebilirsiniz. 2018-2019 öğretim yılı müfredatına uygun olarak hazırlanmış olan kazanım testleri başarınızı artırmak için size destek olur. Her sınıftan öğrencinin online olarak faydalandığı testlere aşağıda verilen bağlantılar yoluyla ulaşabilirsiniz.

Gelecek yıl göreceğiniz dersler ile ilgili 12 sınıf testleri sayfamıza bakabilirsiniz.

[trx_icon icon=”icon-graduate-2″ bg_style=”custom” font_size=”1.5em” font_weight=”700″]Testleri Çöz