YKS TYT Kazanım Testleri

2018/2019 12+/Mezun Üniversite Hazırlık YKS Kazanım Kavrama Testlerini online olarak çözebilirsiniz. Aşağıdaki derslerden birini seçerek hemen online olarak kazanım kavrama testinin soru ve cevaplarına ulaşıp çözmeye başlayabilirsiniz. PDF indirme, fotokopi çoğaltma yok! Testi çözün ve anında cevabı görün!

YKS/TYT testleri, derslere ve konulara göre ayrılmıştır. Dilerseniz geçmiş yıllara ait YKS/TYT testlerini de çözerek bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Geçmiş yıllara ait soru ve cevaplar her dersin kendi sayfasında bulunmaktadır. YKS/TYT cevapları da testin sonunda görüp hatalarınızı telafi edebilirsiniz.

EBA Kazanım Testleri, MEB YGS denemeleri, MEB YKS testleri, Soru ve cevapları ile online olarak YGS hazırlıklarınıza devam edebilirsiniz. Milli Eğitim YGS testleri uzman öğretmenler tarafından ösym YGS konuları dikkate alınarak hazırlanmıştır.

YKS/TYT testleri Sınavlara hazırlık sürecinde olan veya derslerinde eksik kaldığı düşünülen öğrenciler için hazırlanmıştır. Testleri çözüp konuları pekiştirebilirsiniz. 2018-2019 öğretim yılı müfredatına uygun olarak hazırlanmış olan kazanım testleri başarınızı artırmak için size destek olur. Her sınıftan öğrencinin online olarak faydalandığı testlere aşağıda verilen bağlantılar yoluyla ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

  • Sevdanur Posted 14 Ekim 2018 15:19

    Türkçe B testleri ne zaman gelecek bir kaç hafta içinde Türkçe B testleri de görebilir miyiz

Soru/Görüş Ekle