Hazırlık Sınıfı Bulunan Anadolu Lisesi Hazırlık Sınıfı Takdir Teşekkür Hesaplama

Notlarınızı girin ve yıl sonu ortalamanızı görün.

Ortak Dersler

Ortalama Saat   Ağırlık
Hazırlık Sınıfı Türk Dili ve Edebiyatı
Matematik
Birinci Yabancı Dil
İkinci Yabancı Dil
Bilgisayar Bilimi
Beden Eğitimi ve Spor
Görsel Sanatlar / Müzik

Seçmeli Dersler

Ortalama Saat   Ağırlık

(varsa) Diğer Dersler

Ortalama Saat   Ağırlık
Ders 1
Ders 2
Ders 3
Ders 4
Ders 5

E-Okul İle Uyumlu hazırlık sınıfı bulunan anadolu lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama

E-Okul Uyumlu hazırlık sınıfı bulunan anadolu lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama, hazırlık sınıfı bulunan anadolu lisesi öğrencilerimiz için hazırladığımız takdir teşekkür hesaplama sayfamız da, girdiğiniz ders notlarınıza göre aldığınız belgeyi ve ortalamanızı gösteriyoruz. hazırlık sınıfı bulunan anadolu lisesi 1. dönem ya da 2. dönem fark etmeden her iki dönem için de bu takdir teşekkür hesaplamasını yapabilirsiniz. hazırlık sınıfı bulunan anadolu lisesi sınıfta belge alacak mıyım ? Hangi belgeyi alacağım ? hazırlık sınıfı bulunan anadolu lisesi takdir belgesi alacak mıyım? hazırlık sınıfı bulunan anadolu lisesi teşekkür belgesi mi takdir belgesi mi alacağım? hazırlık sınıfı bulunan anadolu lisesi ortalamam kaç? hazırlık sınıfı bulunan anadolu lisesita belge alıp almadığınızı ve diğer sorularınızın cevaplarını öğrenin. hazırlık sınıfı bulunan anadolu lisesi notlarınızı hesaplamanız için bilmeniz gereken birkaç önemli noktayı söyleyeyim.

hazırlık sınıfı bulunan anadolu lisesi takdir teşekkür hesaplama

hazırlık sınıfı bulunan anadolu lisesi takdir teşekkür hesaplama sonucunda sistemimiz sizlere hangi belgeyi alacağınızı söylemekle birlikte karne ortalamanızı ve hangi dersinizin zayıf olduğunu da söylemektedir. Hazırlık sınıfı bulunan anadolu lisesi Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması Nasıl Yapılır? 

  • 50’den düşük herhangi bir ders notunuzun olmaması gerekiyor. Yoksa herhangi bir belge alamazsınız.
  • Aşağıda yer alan hazırlık sınıfı bulunan anadolu lisesi dersleri ve notları bölümünü eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz.
  • Okulunuzda seçmeli dersleri haftalık kaç saat görüyorsanız önce dersinizi sonra da haftada kaç saat olduğunu yazınız.
  • Eğer okulunuza göre dersinizi bulamadıysanız, en aşağıda bulunan kısımdan o dersinizin kaç saat olduğunu ve ortalamanızın kaç olduğunu yazmanız yeterli olacaktır.
  • Başarılar !