8. Sınıf Kazanım Testleri

2017/2018 8. Sınıf TEOG MEB EBA Kazanım Kavrama Testlerini online olarak çözebilirsiniz. Aşağıdaki derslerden birini seçerek hemen online olarak kazanım kavrama testine başlayabilirsiniz. PDF indirme, fotokopi çoğaltma yok! Testi çözün ve anında cevabı görün. Sonuçlarınızı karşılaştırın.

MEB TEOG 8. Sınıf testleri, MEB TEOG Denemeleri, MEB TEOG soru ve cevapları uzman öğretmenler tarafından hazırlanmaktadır. TEOG Hazırlık soruları 8 sınıf teog sınavlarında öğrencilerin başarısını artırmak için yayımlanmaktadır. 8. sınıf teog soruları çözerek, meb teog kazanım testlerini çözerek , teog deneme sınavlarını çözerek sınava hazırlanabilirsiniz.

8 sınıf teog kazanımları, meb teog kazanımları, meb teog örnek soruları, teog kazanım kavrama testleri, teog kazanım testleri cevap anahtarı, teog 2 kazanım testleri, meb’in yayınladığı teog soruları, teog kavrama testleri, meb’in teog için hazırladığı soruları bu sayfada bulabilirsiniz.

8. Sınıf Türkçe Kazanım Testleri

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü (ÖDSGM) tarafından Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının belirlediği kazanımlar çerçevesinde hazırlanan 8. Sınıf Türkçe kazanım kavrama testleri online soru ve cevaplarına aşağıdaki test bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

MEB 8. Sınıf Türkçe Kazanım Testleri

Hem TEOG sınavına hazırlanırken hem de okuldaki ders notlarınızı artırmak için kazanım testlerini her an bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan ya da tabletinizden fotokopilere gerek kalmadan çözebilirsiniz. eba kurs başvurusu yapıp okullarındaki destekleme ve yetiştirme kursuna giden öğrenciler 8. sınıf Türkçe dersinden kendilerini deneyerek eksik oldukları konulara hazırlanabilirler.

İlginizi Çekebilecek Diğer MEB Kazanım Testleri

6. Sınıf Türkçe Kazanım Testleri

7. Sınıf Türkçe Kazanım Testleri

8. Sınıf Matematik Kazanım Testleri

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü (ÖDSGM) tarafından Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının belirlediği kazanımlar çerçevesinde hazırlanan 8. Sınıf Matematik kazanım kavrama testleri online soru ve cevaplarına aşağıdaki test bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

MEB 8. Sınıf Matematik Kazanım Testleri

Hem TEOG sınavına hazırlanırken hem de okuldaki ders notlarınızı artırmak için kazanım testlerini her an bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan ya da tabletinizden fotokopilere gerek kalmadan çözebilirsiniz. eba kurs başvurusu yapıp okullarındaki destekleme ve yetiştirme kursuna giden öğrenciler 8. sınıf Matematik dersinden kendilerini deneyerek eksik oldukları konulara hazırlanabilirler.

İlginizi Çekebilecek Diğer MEB Kazanım Testleri

6. Sınıf Matematik Kazanım Testleri

7. Sınıf Matematik Kazanım Testleri

8. Sınıf Fen Bilgisi Kazanım Testleri

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü (ÖDSGM) tarafından Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının belirlediği kazanımlar çerçevesinde hazırlanan 8. Sınıf Fen Bilgisi kazanım kavrama testleri online soru ve cevaplarına aşağıdaki test bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

MEB 8. Sınıf Fen Bilgisi Kazanım Testleri

Hem TEOG sınavına hazırlanırken hem de okuldaki ders notlarınızı artırmak için kazanım testlerini her an bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan ya da tabletinizden fotokopilere gerek kalmadan çözebilirsiniz. eba kurs başvurusu yapıp okullarındaki destekleme ve yetiştirme kursuna giden öğrenciler 8. sınıf Fen Bilgisi dersinden kendilerini deneyerek eksik oldukları konulara hazırlanabilirler.

İlginizi Çekebilecek Diğer MEB Kazanım Testleri

6. Sınıf Fen Bilgisi Kazanım Testleri

7. Sınıf Fen Bilgisi Kazanım Testleri

8. Sınıf İnkılap Tarihi Kazanım Testleri

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü (ÖDSGM) tarafından Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının belirlediği kazanımlar çerçevesinde hazırlanan 8. Sınıf İnkılap Tarihi kazanım kavrama testleri online soru ve cevaplarına aşağıdaki test bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

MEB 8. Sınıf İnkılap Tarihi Kazanım Testleri

Hem TEOG sınavına hazırlanırken hem de okuldaki ders notlarınızı artırmak için kazanım testlerini her an bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan ya da tabletinizden fotokopilere gerek kalmadan çözebilirsiniz. eba kurs başvurusu yapıp okullarındaki destekleme ve yetiştirme kursuna giden öğrenciler 8. sınıf İnkılap Tarihi dersinden kendilerini deneyerek eksik oldukları konulara hazırlanabilirler.

İlginizi Çekebilecek Diğer MEB Kazanım Testleri

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kazanım Testleri

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kazanım Testleri

8. Sınıf Din Kültürü Kazanım Testleri

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü (ÖDSGM) tarafından Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının belirlediği kazanımlar çerçevesinde hazırlanan 8. Sınıf Din Kültürü kazanım kavrama testleri online soru ve cevaplarına aşağıdaki test bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

MEB 8. Sınıf Din Kültürü Kazanım Testleri

Hem TEOG sınavına hazırlanırken hem de okuldaki ders notlarınızı artırmak için kazanım testlerini her an bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan ya da tabletinizden fotokopilere gerek kalmadan çözebilirsiniz. eba kurs başvurusu yapıp okullarındaki destekleme ve yetiştirme kursuna giden öğrenciler 8. sınıf Din Kültürü dersinden kendilerini deneyerek eksik oldukları konulara hazırlanabilirler.

İlginizi Çekebilecek Diğer MEB Kazanım Testleri

6. Sınıf Din Kültürü Kazanım Testleri

7. Sınıf Din Kültürü Kazanım Testleri

8. Sınıf İngilizce Kazanım Testleri

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 8. Sınıf İngilizce Dersi Kazanım Kavrama Testleri Soru ve Cevapları.

Konu Başlıkları:
Friendship, Teen Life, Cooking, Communication, The İnternet, Revision, Adventures, Tourism, Chores, Science, Natural Forces, Revision, General Revision.

8. Sınıf Kazanım Testlerini PDF İndir

Soru/Görüş Ekle

Eposta adresini gözükmeyecektir. * ile işaretli yerleri doğru doldurunuz.

*