6. Sınıf Kazanım Testleri

2017/2018 6. Sınıf MEB EBA Kazanım Kavrama Testlerini online olarak yapabilirsiniz. Aşağıdaki derslerden birini seçerek hemen online olarak kazanım kavrama testine başlayabilirsiniz. PDF indirme, fotokopi çoğaltma yok! Testi çözün ve anında cevabı görün.

6. Sınıf Türkçe Kazanım Testleri

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü (ÖDSGM) tarafından Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının belirlediği kazanımlar çerçevesinde hazırlanan 6. Sınıf Türkçe kazanım kavrama testleri online soru ve cevaplarına aşağıdaki test bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

MEB 6. Sınıf Türkçe Kazanım Testleri

Okuldaki ders notlarınızı artırmak ve sınavlara hazırlanmak için kazanım testlerini her an bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan ya da tabletinizden fotokopilere gerek kalmadan çözebilirsiniz. eba kurs başvurusu yapıp okullarındaki destekleme ve yetiştirme kursuna giden öğrenciler 6. sınıf Türkçe dersinden kendilerini deneyerek eksik oldukları konulara hazırlanabilirler.

İlginizi Çekebilecek Diğer MEB Kazanım Testleri

8. Sınıf Türkçe Kazanım Testleri

7. Sınıf Türkçe Kazanım Testleri

6. Sınıf Matematik Kazanım Testleri

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü (ÖDSGM) tarafından Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının belirlediği kazanımlar çerçevesinde hazırlanan 6. Sınıf Matematik kazanım kavrama testleri online soru ve cevaplarına aşağıdaki test bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

MEB 6. Sınıf Matematik Kazanım Testleri

Okuldaki ders notlarınızı artırmak ve sınavlara hazırlanmak için kazanım testlerini her an bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan ya da tabletinizden fotokopilere gerek kalmadan çözebilirsiniz. eba kurs başvurusu yapıp okullarındaki destekleme ve yetiştirme kursuna giden öğrenciler 6. sınıf Matematik dersinden kendilerini deneyerek eksik oldukları konulara hazırlanabilirler.

İlginizi Çekebilecek Diğer MEB Kazanım Testleri

8. Sınıf Matematik Kazanım Testleri

7. Sınıf Matematik Kazanım Testleri

6. Sınıf Fen Bilimleri Kazanım Testleri

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü (ÖDSGM) tarafından Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının belirlediği kazanımlar çerçevesinde hazırlanan 6. Sınıf Fen Bilimleri kazanım kavrama testleri online soru ve cevaplarına aşağıdaki test bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

MEB 6. Sınıf Fen Bilimleri Kazanım Testleri

Okuldaki ders notlarınızı artırmak ve sınavlara hazırlanmak için kazanım testlerini her an bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan ya da tabletinizden fotokopilere gerek kalmadan çözebilirsiniz. ebÏa kurs başvurusu yapıp okullarındaki destekleme ve yetiştirme kursuna giden öğrenciler 6. sınıf Fen Bilimleri dersinden kendilerini deneyerek eksik oldukları konulara hazırlanabilirler.

İlginizi Çekebilecek Diğer MEB Kazanım Testleri

8. Sınıf Fen Bilimleri Kazanım Testleri

7. Sınıf Fen Bilimleri Kazanım Testleri

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kazanım Testleri

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü (ÖDSGM) tarafından Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının belirlediği kazanımlar çerçevesinde hazırlanan 6. Sınıf Sosyal Bilgiler kazanım kavrama testleri online soru ve cevaplarına aşağıdaki test bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

MEB 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Kazanım Testleri

Okuldaki ders notlarınızı artırmak ve sınavlara hazırlanmak için kazanım testlerini her an bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan ya da tabletinizden fotokopilere gerek kalmadan çözebilirsiniz. ebÏa kurs başvurusu yapıp okullarındaki destekleme ve yetiştirme kursuna giden öğrenciler 6. sınıf Sosyal Bilgiler dersinden kendilerini deneyerek eksik oldukları konulara hazırlanabilirler.

İlginizi Çekebilecek Diğer MEB Kazanım Testleri

8. Sınıf İnkılap Tarihi Kazanım Testleri

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kazanım Testleri

6. Sınıf Din Kültürü Kazanım Testleri

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü (ÖDSGM) tarafından Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının belirlediği kazanımlar çerçevesinde hazırlanan 6. Sınıf Din Kültürü kazanım kavrama testleri online soru ve cevaplarına aşağıdaki test bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

MEB 6. Sınıf Din Kültürü Kazanım Testleri

Okuldaki ders notlarınızı artırmak ve sınavlara hazırlanmak için kazanım testlerini her an bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan ya da tabletinizden fotokopilere gerek kalmadan çözebilirsiniz. ebÏa kurs başvurusu yapıp okullarındaki destekleme ve yetiştirme kursuna giden öğrenciler 6. sınıf Din Kültürü dersinden kendilerini deneyerek eksik oldukları konulara hazırlanabilirler.

İlginizi Çekebilecek Diğer MEB Kazanım Testleri

8. Sınıf Din Kültürü Kazanım Testleri

7. Sınıf Din Kültürü Kazanım Testleri

6. Sınıf İngilizce Kazanım Testleri

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü (ÖDSGM) tarafından Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının belirlediği kazanımlar çerçevesinde hazırlanan 6. Sınıf İngilizce kazanım kavrama testleri online soru ve cevaplarına aşağıdaki test bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

MEB 6. Sınıf İngilizce Kazanım Testleri

Okuldaki ders notlarınızı artırmak ve sınavlara hazırlanmak için kazanım testlerini her an bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan ya da tabletinizden fotokopilere gerek kalmadan çözebilirsiniz. ebÏa kurs başvurusu yapıp okullarındaki destekleme ve yetiştirme kursuna giden öğrenciler 6. sınıf İngilizce dersinden kendilerini deneyerek eksik oldukları konulara hazırlanabilirler.

İlginizi Çekebilecek Diğer MEB Kazanım Testleri

8. Sınıf İngilizce Kazanım Testleri

7. Sınıf İngilizce Kazanım Testleri

6. Sınıf Kazanım Testleri PDF İndir

2 Yorumlar

 • mine Posted 6 Mart 2017 15:13

  Ben derse girmek istiyorum hemen ve acele
  edin lutven

  • ebakazanimtestleri Posted 6 Mart 2017 19:46

   Merhaba Mine,
   6. sınıf testleri en kısa zamanda sitemizde olacak.

Soru/Görüş Ekle

Eposta adresini gözükmeyecektir. * ile işaretli yerleri doğru doldurunuz.

*